1.Rak trzustki.

Mężczyzna lat 51.

Wynik badania USG dnia 98.02.27 Warszawa.

Wątroba i trzustka prawidłowej wielkości. W ogonie trzustki widoczne ograniczone ognisko o obniżonej echostrukturze jak w stanie zapalnym.Trzon i głowa trzustki o prawidłowej echostrukturze. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Obie nerki prawidłowej wielkości i prawidłowych układach kielichowo-miedniczkowych. W dolnym biegunie na prawej widoczna drobna torbielka korowa o wymiarach około 1.6 x 1.2 cm. Pęcherz moczowy gładki. W pęcherzu przed mikcją 140 cm3 moczu. Po mikcji nie stwierdza się zalegania. Gruczoł krokowy o wymiarach 3.8 x 3 cm. Trzeci płat o wymiarze 1.8 cm. Torebka gruczołu zachowana. Oba jądra i powrózki sienne w badaniu USG prawidłowe. W czasie badania uwidacznia się miernie poszerzony prawy pierścień kanału pachwinowego, przez który dość swobodnie można wprowadzić jądro. Wskazana konsultacja chirurgiczna.

 

Wynik badania USG dnia 98.03.27 Warszawa.

Wątroba prawidłowej wielkości i prawidłowej echostrukyurze. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Przewód żółciowy wspólny prawidłowej szerokości. Trzustka prawidłowej wielkości w jej ogonie widoczne ograniczone ognisko zwłóknienia jak w cofającym się stanie zapalnym. Głowa i trzon trzustki o prawidłowej echostrukturze. Obie nerki, pęcherz moczowy i gruczoł krokowy jak w badaniu poprzednim prawidłowe. Po mikcji w pęcherzu zalega 28 cm3 moczu.

Mężczyzna narzekał na ogólne złe samopoczucie. Na podstawie badania radiestezyjnego ustaliłem 70% witalność oraz silne echo o charakterze nowotworu złośliwego w trzustce i słabsze z nerki i prostaty. Męszczyzna odmówił współpracy z lekarzem. Badanie USG potwierdziło zmiany w trzustce i nerce. Zastosowałem koloroterapię, światło spolaryzowane, mieszanki ziołowe.Więcej informacji na temat moich metod uzdrawinia znajdziesz na mojej stronie www.retman.com.pl/sd/sd.htm 

Marek W Stawicki